Producent Uniformów Medycznych

Odzież ochronna, przy wykonywaniu pewnych zawodów bywa nie tylko wyborem, ale również koniecznością. Ta kwestia odnosi się także do wymogów funkcjonujących w służbie zdrowia. Firma Redar to doświadczony producent ubrań medycznych, realizujący zlecenia indywidualne, dysponowane przez prywatne gabinety lekarskie, a także zamówienia, pochodzące z innych placówek medycznych, typu: szpitale, sanatoria czy ośrodki zdrowia. Cała produkcja uniformów medycznych odbywa się w Polsce (w mieście Radom).
Przedstawiciele służby zdrowia, m.in. lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, w miejscu swojej pracy potrzebują stroju identyfikującego oraz chroniącego odzież przed czynnikami zewnętrznymi. Jako producent uniformów medycznych oferujemy szeroką grupę ubrań, takich jak: białe fartuchy lekarskie, bluzy, marynarki i spodnie, a dla żeńskiej części personelu medycznego - bluzy i spódnice w kolorze białym, niebieskim lub granatowym.
Produkujemy ubrania medyczne z materiałów najwyższej jakości, trwałych i odpornych na wiele czynników zewnętrznych. Krój i ogólny wygląd produktów jako producent uniformów medycznych dostosowujemy do zaleceń, wynikających z wytycznych dla strojów ochronnych tego typu placówek oraz specjalnych wymagań klienta.

Sklep internetowy z ubraniami medycznymi

Nasz sklep internetowy z ubraniami medycznymi cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Nasze doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne podejście przekłada się na kredyt zaufania u naszych klientów, dzięki czemu, asortyment sklepu, ciągle jest rozszerzany o nowe wzornictwo i kolorystykę. Redar jest sklepem internetowym, posiadającym w swojej bogatej ofercie stroje i uniformy medyczne przeznaczone jednakowo dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Oferta prezentowana na stronie internetowej sklepu jest co pewien czas wzbogacana o nowości oraz okresowe promocje.
Do najchętniej zamawianych uniformów należą:
- białe fartuchy lekarskie w wersji damskiej i męskiej, z długimi bądź krótkimi rękawami,
- spódnice w szerokiej gamie kolorystycznej dla żeńskiej części personelu medycznego,
- bluzy medyczne jednobarwne, z krótkim rękawem dla kobiet i mężczyzn,
- bluzy medyczne jednobarwne z krótkim rękawem, ozdobione prostym paskiem z materiału w innym kolorze,
- bluzy medyczne jednobarwne ze wstawkami innej barwy,
- marynarki damskie i męskie w różnych kolorach, z długim lub krótkim rękawem,
- spodnie damskie i męskie,
oraz inne ubrania medyczne.

Każda sztuka odzieży medycznej uszyta jest z materiału najlepszej jakości, jest bardzo starannie wykonana i niezawodna w codziennym użytkowaniu.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl